1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 DAD002
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. AYTEKİN ERDEM
A-32
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 DAD002
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. AYTEKİN ERDEM
A-32
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
10.30 - 11.20 3 DAD002
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. AYTEKİN ERDEM
A-32
EHP103
Bilgisayar Donanımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-23
EHP102
Elektronik Ölçme Tekniği ve İş Güvenliği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
11.30 - 12.20 4 DAD002
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. AYTEKİN ERDEM
A-32
EHP103
Bilgisayar Donanımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-23
EHP102
Elektronik Ölçme Tekniği ve İş Güvenliği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Çetin YAĞCILAR
S 103
SET002
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
14.30 - 15.20 7 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Çetin YAĞCILAR
S 103
SET002
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
15.30 - 16.20 8 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
SET002
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
16.30 - 17.20 9 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Kont.Ot.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
SET002
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 EHP304
Analog Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP303
Sayısal Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP302
Mikroişlemciler / Mikrodenetleyiciler I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-23
09.30 - 10.20 2 EHP304
Analog Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP303
Sayısal Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP302
Mikroişlemciler / Mikrodenetleyiciler I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-23
EHP305
Programlama
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-56
10.30 - 11.20 3 EHP304
Analog Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP303
Sayısal Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP302
Mikroişlemciler / Mikrodenetleyiciler I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-50
EHP305
Programlama
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-56
11.30 - 12.20 4 EHP304
Analog Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP303
Sayısal Haberleşme
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
EHP302
Mikroişlemciler / Mikrodenetleyiciler I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-50
EHP305
Programlama
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-56
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 EHP301
Analog Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
BDT107
Bilgisayar Destekli Tasarım II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
14.30 - 15.20 7 EHP301
Analog Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
BDT107
Bilgisayar Destekli Tasarım II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
15.30 - 16.20 8 EHP301
Analog Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
BDT107
Bilgisayar Destekli Tasarım II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
16.30 - 17.20 9 EHP301
Analog Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Hbr.Tek.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26